Moja historia

Specjalizuję się w szkoleniach z efektywności osobistej, umiejętności menedżerskich opartych o talenty i mocne strony. Wspieram liderów organizacji podczas tworzenia i wdrażania programów rozwojowych, oraz w całym procesie komunikacji z pracownikami. 

Pracuję w branży szkoleniowej od 2005 r. 

Na studiach “Psychopedagogiki kreatywności”, wraz z sześcioma koleżankami zajęłyśmy I miejsce w konkursie kreatywnym Odyseja Umysłu. To międzynarodowa idea, któreistotą jest twórcze rozwiązywanie problemów. Aby reprezentować nasz kraj, podczas światowego finału w USA, musiałyśmy znaleźć twórcze rozwiązania dla kluczowego problemu, tzn. musiałyśmy zdobyć pieniądze na wyjazd. W zamian za dofinansowanie, zaczęłyśmy proponować firmom i instytucjom treningi kreatywności.
I właśnie takie są początki mojej pracy trenerki biznesu. 
Pierwszy projekt dla branży IT i słowa: Marta, sala szkoleniowa to Twój żywioł” tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to jest właśnie to, co chcę robić. I tak od 2005 r. pracuję w branży szkoleniowej. W tym czasie napisałam i przeprowadziłam setki programów rozwojowych i konsultacji. Szczególnie bliska jest mi idea pracy na talentach i mocnych stronach. 

Moi klienci doceniają, że mam dla nich CZAS, bo:

  • słyszę ich oczekiwania,
  • odradzam zbędne działania,
  • wskazuję skuteczne rozwiązania,
  • pokazuję nowe perspektywy,
  • wspólnie z klientem projektuję proces rozwojowy,
  • pomagam wdrożyć zmiany.

Wiem, jak nowych rzeczy uczyć dorosłych, którzy nie mają czasu na powtórki, eksperymentowanie, błędy czy pełne zaangażowanie w proces

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej na kierunkuPsychopedagogika Kreatywności” oraz studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Moje umiejętności potwierdzają następujące certyfikaty: Gallup Certified Strengths Coach, Extended DISC, Experience Strengths – Talenty Gallupa w praktyce biznesowej, Strengths Trainer Course, Analiza Transakcyjna w Praktyce, Coaching grupowy – TROP, Szkoła Trenerów Biznesu, Trener Twórczości międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”, Myślenie Wizualne dla Trenerów – Ryślicielka, IPMA International Project Management Association, Dwuletnia Szkoła Biznesu.

Spotkajmy się i porozmawiajmy co mogę dla Ciebie zrobić?

Zgoda

Kontakt

Telefon

(+48) 571 233 375

Email

kontakt@martaorzel.pl 

.